Zlatý člen

Outsider team

Exkluzívne zastúpenie

Outsider tím vybočuje zo zažitých štandardov. Na eventoch vytvára láskavú, inšpiratívnu atmosféru, chuť hýbať sa a tešiť sa zo života. Vedie divákov k posilňovaniu psychickej a fyzickej odolnosti naprieč všetkými vekovými kategóriami ľudí.


Peter Takáč
je boxerským srdcom projektu outsider. Ocenení najtechnickejší boxer a majster Slovenska v Kickboxe. Divákom prináša svoje bohaté trénerské skúsenosti ako aj inšpiráciu k športu.
Špecializácia: box, kick-box, thajský box, fyzická odolnosť a obrana, vytrvalosť, motivácia.


Daniela Bérešová
Je autorkou a srdcom projektu outsider. Po tom čo jej kick-box zachránil život, pravidelne trénuje a prináša výpoveď o tom, ako vás môže šport oslobodiť zo zajatia chybových vzorcov správania a posilniť vašu psychickú odolnosť.
Špecializácia: motivácia a kick-box pre začiatočníkov, psychická odolnosť a obrana, narcizmus verzus sebaláska.


Jozef Jurko
Je silák s nezlomným duchom, boxer a futbalista. Držiteľ titulu medzinárodný champion UBO v boxe. Mládež učí chopiť sa životných príležitostí a nevzdávať sa svojich snov ani v ťažkých situáciách.
Špecializácia: box, futbal, motivácia pre teenagerov.


Michaela Hricová
Od malička miluje šport a je slniečkom projektu outsider. Športové skúsenosti zbierala aktivitami ako tanec, fitness, aquabelly a divákom sprostredkúva pravú radosť z pohybu a zo života.
Špecializácia: všeobecná pohybová príprava, zábava, tanec.

 Pavol Langer
Monika Chochlíková
Maroš „the spartan“ Kudlík
Robo Šimko Massriot
Michal Bekeš

  • VIDEO GALÉRIA:

            

viac videí tu: YouTube