Stand-up & Juraj „ŠOKO” Tabaček

show program

moderátor, herec, stand-up comedy

Herec, komik a skvelý improvizátor nabral vskutku mohutné skúsenosti popri účinkovaní v improvizačnej skupine 3T. Pre jeho stand-upy sú príznačné šušlanie a zdanlivý chaos, z ktorého však vie Juraj výborne vykorčuľovať a trápne situácie otáča vo svoj prospech.

Možnosti programu:

  • Stand-Up - témy: O vzťahoch, O vymieraní ďatľov, O počítačoch, Krutá pravda o rozprávkach, Oltcit, O prírode
  • Silné reči - Stand-Up Comedy Show - program zložený z komikov (Juraj "Šoko" Tabček, Jano Gordulič, Michael Szatmáry, Gabo Žifčák, Tomáš Hudák, Jakub Lucina, Simona, Stano Stanco a ďalší)
  • "3T" alebo "Tri Tvorivé Tvory" - je divadelno-improvizačná skupina troch hercov: Juraj "Šoko" Tabaček, Lukáš "Pucho" Púchovský a Stanislav "Stanley" Staško.  Tieto predstavenia /Improvizácie/ vznikajú vždy až na mieste a ich základom sú divákmi vylosované témy/predmety. Trvajú cca 90min. 
  • TRIO MAGORES - skupina troch hercov JURAJ "Šoko! TABAČEK, Matej LANDL, Roman SLANINA. Program známej trojice z úspešného seriálu Horná Dolná, (Kokos, Bystro a Tunel).
    (dĺžka a téma programu sa môžu upraviť na mieru podľa požiadaviek)

“Na improvizácii, akú robíme my, 3T, mám rád okamžitú reakciu publika, ktorá dáva možnosť tušiť, ako sa nám v tom okamihu darí. Zároveň je to moment, keď sa minuli všetky naučené repliky a to tvorí neskutočný situačný adrenalín. No a klamal by som, keby som povedal, že to nerobím aj kvôli záchvatom smiechu a masívnemu potlesku,” hovorí za 3T Juraj Tabaček.