Kapela NORMALE

kapela

Hudobná skupina Normale je zoskupenie piatich muzikantov sústredených okolo dvoch veľkých umeleckých osobností.
Marco Pillo - Skladateľ, aranžér, spevák, gitarista a multiinštrumentalista, ktorý pôsobil vo viacerých profesionálnych hudobných zoskupeniach u nás i v zahraničí, je vedúcou osobnosťou a leader skupiny.
Jaro Moravčík – Popredný slovenský tanečník, choreograf, režisér, básnik a textár.. Je držiteľom viacerých prestížnych ocenení.
Spolupráca týchto dvoch výnimočných osobnosti sa začala piesňou, ktorá mala na sociálnych sieťach státisíce zhliadnutí a rozhodli sa preto v tvorbe pokračovať. Marco založil skupinu a dal jej názov NORMALE
Skupina Normale je novým žiariacim svetielkom na slovenskom populárnom nebi, zameriavajúca sa na pôvodnú slovenskú tvorbu, v starom hudobnom štýle, pripomínajúci 20 až 40 roky minulého storočia, tzv. Swing.
Skupina má tiež vo svojom repertoári aj známe rómske piesne, v atraktívnych aranžmánoch a v bravúrnom inštrumentálnom prednese.
Jej program je veľmi variabilný a vhodný tak na rôzne eventy, plesy, festivaly, ale aj ako samostatné koncerty.
Keďže bubeník skupiny je aj profesionálny tanečník, koncerty a vystúpenia skupiny NORMALE sú okorenené excelentnými a netradičnými tanečnými vstupmi.

ZLOŽENIE:
- Marco Pillo- spev, gitara (frontman)
- Jaro Moravčík- bicie
- Alexander Mihok- kontrabas
- Gejza Pilo – gitara
- Tomáš Kotlar - akordeón

Galéria programu